Skip to content

Nauka fizyki to doskonała inwestycja w przyszłość

Architektura, Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Inżynieria Materiałowa…

to tylko kilka z wielu popularnych kierunków na politechnikach, których studiowanie nie obejdzie się bez gruntownej wiedzy z zakresu fizyki. Jako absolwentka jednego z nich doskonale wiem jakie kompetencje należy rozwijać gdy w przyszłości planuje się studia na politechnice.

Specjalizuję się w przygotowaniu Uczniów do matury z fizyki

Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z fizyki, a od czerwca 2020 roku zajmuję się tym zawodowo. Współpraca z młodzieżą to moja pasja. Udzielam korepetycji indywidualnych, posiadam również doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych. Cieszy mnie współpraca zarówno z Uczniami szczególnie uzdolnionymi, jak i tymi, którym nauka fizyki sprawia trudność. Pracuję z osobami o różnych potrzebach i oczekiwaniach, potrafię dostosowywać metodykę nauczania do indywidualnych predyspozycji Ucznia.

Lekcje indywidualne z fizyki – umów się w dwóch prostych krokach

Korepetycje online

Lekcje zdalne prowadzone są z wykorzystaniem tableta graficznego, aplikacji Stormboard z opcją wirtualnej tablicy oraz aplikacji Discord (rozmowa głosowa). Notatki z lekcji są zapisywane i Uczeń ma do nich stały dostęp. Uczestnictwo w takiej formie zajęć wymaga od Ucznia posiadania mikrofonu oraz stabilnego łącza internetowego. Nie jest to konieczne, jednakże dla uzyskania pełnej interaktywności zajęć wskazane jest by Uczeń miał zapewniony dostęp do tableta graficznego.

Korepetycje stacjonarne

Lekcje stacjonarne odbywają się we Wrocławiu przy ul. Kamiennej (Krzyki). Nie ma możliwości dojazdu do Ucznia.

Cena: 80 zł/h