Skip to content

STREFA STUDENTA

Moje usługi skierowane do Studentów obejmują przygotowanie prac projektowych, sprawozdań laboratoryjnych, zadań z zakresu podstaw fizyki, zarządzania i inżynierii produkcji, inżynierii materiałowej, zarządzania, technologii wytwarzania i tym podobnych. Pomagam w opracowaniu prac pisemnych takich jak prace zaliczeniowe, prace licencjackie, magisterskie. Zajmuję się również opracowywaniem danych statystycznych na potrzeby prac dyplomowych.

W celu otrzymania wyceny należy skontaktować się drogą e-mailową (oktawia@nablaedukacja.pl). Zapytania powinny zawierać komplet informacji, czyli przede wszystkim – treść zadania, dostępne materiały, termin. Proszę pamiętać, że nie jestem w stanie udzielić precyzyjnej odpowiedzi na nieprecyzyjne pytania. Nieprecyzyjnym pytaniem jest na przykład – „Czy zrobi Pani sprawozdanie?” – nie zawiera ono żadnych informacji, na podstawie których mogłabym przygotować wycenę. Wysyłanie kompletnego zapytania skraca czas oczekiwania na satysfakcjonującą odpowiedź.

Zamawiający informowany jest, gdy praca jest gotowa, wysyłam ją po otrzymaniu przelewu. Proszę brać to pod uwagę w momencie nadawania płatności. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać pracę od razu po nadaniu przelewu, należy wybrać przelew natychmiastowy. Nie wysyłam prac na podstawie potwierdzenia płatności, ani tym bardziej screenów z aplikacji bankowych itp.