Kilka słów o mnie…

Doświadczenie zawodowe zdobyłam jako doradca serwisowy i specjalista ds. części zamiennych w autoryzowanym serwisie mechanicznym. Pracowałam zarówno w dziale obsługi klienta serwisu jak i w dziale części zamiennych, dzięki czemu posiadam doskonałą wiedzę techniczną związaną z budową i mechaniką pojazdów samochodowych. Praca w branży motoryzacyjnej pozwoliła mi również zapoznać się z zasadami zarządzania relacjami z klientem i metodami budowania kontaktów biznesowych.

Na założenie własnej działalności w branży edukacyjnej zdecydowałam się przede wszystkim po to, by móc w codziennej pracy wykorzystywać wiedzę teoretyczną z zakresu fizyki i nauk technicznych oraz powiązać prywatne zainteresowania z pracą zarobkową. Poza tym niezwykłą satysfakcję przynosi mi możliwość podejmowania niezależnych decyzji i realizowania własnych modeli rozwojowych.

inż. Oktawia Koc

Współpraca

Jestem otwarta na współpracę z innymi przedsiębiorcami z branży edukacyjnej i szkoleniowej. Wiedza i doświadczenie umożliwiają mi prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych (korepetycje, kursy maturalne) z zakresu fizyki. Istnieje możliwość opracowania i wdrożenia nowatorskich programów edukacyjnych popularyzujących nauki techniczne wśród młodzieży. Taka forma zajęć może stanowić uzupełnienie tradycyjnej oferty centrum edukacyjnego, która zazwyczaj nie wybiega poza zajęcia oparte o program nauczania MEN i wyróżnić je na tle podobnych firm.