Nauka fizyki to doskonała inwestycja w przyszłość

Poznanie podstawowych praw fizyki umożliwia zrozumienie współczesnego świata, którego domeną jest szybki rozwój nowoczesnych technologii. Dla młodych ludzi znajomość fizyki stanowi przede wszystkim szansę na zdanie matury z tego przedmiotu i rozpoczęcie nauki na kierunkach ścisłych i technicznych.

Architektura, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, inżynieria materiałowa…

To tylko kilka z wielu popularnych kierunków na politechnikach, których studiowanie nie obejdzie się bez gruntownej wiedzy z zakresu fizyki. Jako absolwentka jednego z nich doskonale wiem jakie kompetencje należy rozwijać gdy w przyszłości planuje się studia na politechnice.

Specjalizuję się w przygotowaniu Uczniów do matury z fizyki

Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z fizyki, a od czerwca 2020 roku zajmuję się tym zawodowo. Współpraca z młodzieżą to moja pasja. Udzielam korepetycji indywidualnych, posiadam również doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych. Cieszy mnie współpraca zarówno z Uczniami szczególnie uzdolnionymi, jak i tymi, którym nauka fizyki sprawia trudność. Pracuję z osobami o różnych potrzebach i oczekiwaniach, potrafię dostosowywać metodykę nauczania do indywidualnych predyspozycji Ucznia.

Korepetycje online

Lekcje prowadzę za pomocą aplikacji Stormboard z opcją wirtualnej tablicy oraz aplikacji Discord (rozmowa głosowa). Używam tableta graficznego. Uczestnictwo w takiej formie zajęć wymaga od Ucznia posiadania mikrofonu oraz stabilnego łącza internetowego. Nie jest to konieczne, jednakże dla uzyskania pełnej interaktywności zajęć wskazane jest by Uczeń miał zapewniony dostęp do tableta graficznego.

Korepetycje stacjonarne

Lekcje odbywają się we Wrocławiu przy ulicy Kamiennej. Nie dojeżdżam do Uczniów.

Jak się umówić?

Sprawdź aktualny grafik korepetycji, wybierz dogodny termin, a następnie skontaktuj się by dokonać rezerwacji.